Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autóm használati utasítá...

Ha az autóm használati utasítása szerint 140 000 km után javasolt a vezérlés csere, akkor 142 000 után el merjek meg indulni?

Figyelt kérdés
Szijas ugyan, de semmi tünet vagy hiba nincs. 2 hét múlva kaptam időpontot, de addig muszáj az autót használnom. Mit tegyek?
2020. jan. 24. 21:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
# 10, szerintem ez a kérdező számára sem volt kérdés, hogy cserélje-e. Ő azt szeretné tudni, hogy még két hitig lesz-e baja, mert akkorra kapott időpontot a szervizben.
2020. jan. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

Miért pontoztátok le a #10-est?

10 éves szíjat cserélünk ha 0km-t ment is az autó, kérdés nélkül.

De ahogy látom, engem is lepontoztatok. Egészségetekre!

2020. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12: Nem a kérdésre válaszolt.
2020. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Na szép... Megfogadtam hogy normálisan válaszolok csak.... Nagyobb volt a sikerem amikor fax sàgokat írtam...

Ne menjen vele sehová elszakadhat bármikor... De lehet hogy nem fog... Ha szakad... Akkor olcsóbb lett volna 2 hétig taxizni...

2020. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Astra 1.4 twinport bérautó, 184Ekm. 1es padó leugrottam a kuplungról, 20 métert fütyült, azt összetört. Mikor bevontattam mondta a szerelő, hogy még nem volt rajta vezérlés cserélve. Utána 1.6ost kaptam. 90E a gyár által előírt csere, dupla annyit elment és még akkor is kellett egy ilyen barom mint én. Ebből persze ne indulj ki nehogy miattam legyen baja, csak egy ide illő sztori.
2020. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!