Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja azt, hogy alacson...

Mi okozhatja azt, hogy alacsony fordulatszamon gazadasra alig reagal, lefullad az auto?

Figyelt kérdés

-Toyota Corolla, 1.4, 16 eves

-Penteken csereltek kuplungot, pillangoszelepet, legmennyisegmerot.

-Alacsonyfordulatszamon 20-40 kozott "rangat", nem igazan reagal a gazpedalra

-Kezifekes indulasnal a lejton lefullad, ujra, meg ujra szokasos normal pedalkezelesnel

-Magasabb fordulatszamhoz erve meg beindul

-hetfon hivjuk a szerelot, de addig is koszonjuk, ha van otlete a hozzaertoknek!


2020. jan. 25. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen kocsival volt ilyen, hogy nagy nehezen beindult, de hiába nyomtam a gázt, nem pörgött fel. Betolva is beindult, aztán le is fulladt egyből. Tréleren kellett hazahozni, az üzemanyagszivattyú volt eldugulva és nem kapott benzint a motor.
2020. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Betolni eddig nem kellett, ujraindithato volt, de mindig csak szokatlanul nagy gazt nyomva "indulgat" es nem gyorsul, enyhen rangat vagy lefullad, zold lampanal nem gyoztem elnezest kerni ma.
2020. jan. 25. 18:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Pumpalgatni kell a gazpedalt...
2020. jan. 25. 18:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerul annak a tisztitasa?
2020. jan. 25. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, nem én ügyeztem, de 6-8 ezer Ft egy szivattyú.
2020. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A 4 gyujtogyetya csereje oldotta meg.
2020. jan. 28. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!