Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem lehet kiengedni a kéziféke...

Nem lehet kiengedni a kéziféket. Megoldás?

Figyelt kérdés
E11 Corolla, sajnos tegnap kissé jobban sikerült behúzni a kéziféket, s ma nem is lehetett kiengedni. Próbáltam előre-hátra hintáztatni az autót, de nem lehetett úgy se, mert iszonyatosan fog. Befagyhatott?
2020. jan. 27. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

De a kart letudtad nyomni, a racsni kioldott?

0 foknál biztos hogy nem fagy be.

2020. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyomj a fékpedálra rá és húzd a fékkart felfelé kicsit és a gombot nyomd be.Ha sikerül a gombot benyomni akkor kioldódik a fékkar.
2020. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gombot se lehet benyomni. :/
2020. jan. 27. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
2020. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hideg, hogy befagyjon. Legalábbis nálunk már napok óta fagy sem volt. Ha a gombot se tudod benyomni, akkor valami mechanikai probléma lehet a karnál, racsninál.
2020. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Húzd erősebben, ne izgulj, nem vagy olyan erőspista hogy eltörd.

Amíg nem mozdul meg kicsit a kar, nem tudod benyomni a gombot - húzd fel izomból, akkor be fog menni a gomb és ki tudod engedni.

A gomb nem tud befagyni.

2020. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült. Inkább át hívtam az egyik autószerelőt, s tényleg csak erősen meg kellett rántani. Én nem mertem, a tanulság is adott. Köszönöm a válaszokat! :)
2020. jan. 28. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!