Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóalkatrész krereső robbanto...

Autóalkatrész krereső robbantott ábrákkal?

Figyelt kérdés
Régebben az egyik autóalkatrész üzletben mutatta nekem az eladó azt az (azthiszem orosz ) oldalt , amelyen szinte minden autó típus robbantott ábrája megtalálható cikkszámokkal együtt . Ezt most sajana nem találom . Esetleg valaki azt vagy valami hasonló oldalt tudna nekem ajánlani ? Köszi

2020. jan. 28. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is tedd ki ezt a kérdést a Közlekedés/ autók kategóriába, ott több hasznos választ fogsz kapni.

Olyan oldalt nem tudok, ahol az összes autó összes alkatrésze fent van. De beírod az autó típusát + parts (alkatrészek), és kiadja. Vagy google fordítóval lefordítod az alkatrész nevét, és úgy írod be, pl Lada Niva Wheels.

2020. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok! Tud valaki nekem 207 1.4 hdi pezso sebességváltót kód 20cq55 köszönöm
2020. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!