Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus vélemények?

Ford Focus vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan esedékessé válik számomra az autóvásárlás, amiből adódóan nézegettem már a hasznaltauto.hu kínálatát. Elképzeléseim, hogy max 1 millió (magára az autó vételárára értve) forintból szeretnék egy benzines, élhető méretű járgányt, amivel néhanapján fel lehet hajtani az autópályára is és egy előzés sem okoz neki problémát.


Ezeken kívül fontos számomra a megbízhatóság, a kedvező alkatrészárak és a fogyasztás is (bár Focus tekintetében a fogyasztásban kompromisszumot kell kötnöm). Tehát benzinesekből melyiket ajánlanátok a fenti szempontok figyelembevételével?


1,6 - 100 LE

1,6 - 116 LE

1,8 FFV - 125 LE

2,0 - 150 LE

(1,4 kilőve, azt olvastam, hogy borzasztó lomha és gyenge egy ekkora kasztnihoz)


Köszönöm a válaszokat!



2020. jan. 29. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért csak kettes focus lesz.
2020. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1.8-as van Imádom.
2020. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1.8 volt C maxban.

Szerettem, megbizhato volt csak szomjas volt a kicsike

2020. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Első: igen, Mk 2-re gondoltam én is

Második és harmadik: ez a flexifuel téma mennyire vállalható manapság? Évek óta nem lehet E85-öt tankolni. Mennyit fogyaszt az 1.8?

2020. jan. 29. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Városban el szokta kérni a 9 litert, pályán megelégszik 7-el.
2020. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!