Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2006 körüli Honda Civic...

A 2006 körüli Honda Civic (UFO) megéri az árát?

Figyelt kérdés
A konkurenciához képest lényegesen drágább, de a megbízhatóságáról sokan ódákat zengenek. Valóban jó vétel?

2020. jan. 29. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
meg. csak ne romoljon el
2020. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon drága a fenntartása?
2020. jan. 29. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alkatresz a draga
2020. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy drágább valamennyivel, mint egy átlag népautó, de cseszheted ha a másiknál olcsóbb az alkatrész ár, viszont 3x annyit vagy vele szervízben. Azért nem kell bmw alkatrész árakban gondolkodni. Szerintem vállalható. Ha találsz egy megkíméltet, akkor jó vétel.
2020. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
visszapillantó tükör, ha egyáltalán kapható 85 ezer forint.
2020. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az enyém 2007-es, a vétel és egy kis futómű javítás volt tajta amit megéreztem anyagilag, hozzátenném hogy van akinek 500e km után még a gyári kuplung van benne és a vezérmű lánc is rika jó, honda szervízben rá se néznek mert minek.


Gyárban dolgozom, albérletben vagyok, tehát ha én megengedhetem akkor talán te is.


Ajánlom, de benzinbe csak 1,8as vagy nagyobb.

2020. jan. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6 vagyok megint,


A visszapillantó tényleg rohatt drága

2020. jan. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!