Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió forintból milyen...

1 millió forintból milyen használt autót vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan kéne,ami megbizhato nem szàmít hány lóerős stb.. de klíma ilyenek legyenek benne. Szerintetek lehet ennyiért egy fiatalabb jobb kocsit kapni?
2020. jan. 29. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Opel Astra G 1.6

1-1,5 millioert mar talalsz olyat ami patika. Megbizhato, rendorautoknak regebbi verzioit hasznaljak, igazabol eleg tagas is, fapadnal kenyelmesebb is, el lehet benne tolteni hosszabb utakat. Csomagter tagas, szervokormany nagyon konnyed, klima nyilvan egy zonas nagy esellyel, ha kell az meg rajtad múlik, hogy olyat vegyél amiben mukodik, egyebkent jol hűt-fűt.

2020. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főleg hogy H Astra, elirtam, bocsi :)
2020. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mi anno újonnan vettünk Astrát, de annyira szar volt, hogy nem győztük továbbpasszolni.

Na, azt a szart lehet most megkapod 1 milláért :D

2020. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor peches voltál és kifogtad az egyetlen rossz Astrát. Én a suzukival voltam így. Életemben nem költöttem annyit autóra mint a kis wagonkámra. Pedig mindenki dícséri, hogy milyen megbízható. Azóta átültem egy Opel - ba, és nem bántam meg.
2020. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csakis Japánt..
2020. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1# vagyok, nekem is Suzuki van egyebkent, egy J swift 1.3 glx (2005-2010) 2006-os. Kicsit lerottyantottam az elejét, biztosito ajanlattol fuggoen lehet hogy megkaphatod 😂 (yeah im smiling but inside im dying), es az 700k volt nem egesz 3 eve. Jo kis gepek a suzik, de a H astra sztem pofasabb, szinten kispolgari, de jobb talan. Ezert gondolkoztam en is arra váltani amig nem nyerek a lotton:D
2020. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!