Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bele mentem egy kátyúba, néha...

Bele mentem egy kátyúba, néha szól a rádió néha nem miért? Többi lent.

Figyelt kérdés
Jó magyar útnak hála nem tudtam elkerulni egy katyút. Jobb első kerék kapta el. Egy pioneer 2dines fejegységem van. Azóta hol csak az egyik oldal szól hol csak a másik, van hogy semmi csak a basszus. Ha bele megyek egy döcenőbe akkor változik. Kontakt lenne? Csatlakozókat néztem nincsenek szét csúszva. Egyébként C200-as merci az alany.

2020. febr. 2. 09:04
 1/5 Alain Delon ***** válasza:
87%
Szétmehetett valami forrasztás.
2020. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Látatlanban kontakt. Rádión belül, vagy kívül. Sok lehetőség nincs.

Ha szerencséd van egy két óra alatt megvan, ha nincs, akkor 2 nap. Először jöjj rá, hogy a vezetékezésnél vagy a rádióban történt(ek) a meghibásodások, aztán a többi adja magát.

2020. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik csatakozó szétcsúszott.
2020. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kontakthiba, a rázkódástól.
2020. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Át néztem a lehetséges csatlakozókat, a Probléma ugyan úgy fent áll. Közbe már kaptam egy SRS hibakodot is.
2020. febr. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!