Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen népszerű a Toyota...

Miért ilyen népszerű a Toyota az afrikaiak körében?

Figyelt kérdés
Van egy 1986-os Toyota Carinám, ez a típus igencsak ritka, ráadásul ebben egy 2.0 dízel motor van. Volt rá példa, hogy egy fekete szinte erősködött, hogy megvenné. Hát mondanom se kell, hogy a végén már igencsak dühös lettem, s szépen, kulturáltan elküldtem, amikor nem értette többedjére se, hogy nem eladó semmi pénzért sem. Mit szeretnek ennyire ezekben a régi Toyotákban?
2020. febr. 3. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Mármint odament hogy megvenné?

Szerintem csak arra számított hogy olcsó vétel.

2020. febr. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hogy a világból is kimennek, ott afrikában meg se alkatrész se semmi, mellé mostoha körülmények, nem árt a megbízható autó.
2020. febr. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Azért mert egy fekete (aki nem is biztos, hogy afrikai) egyszer odament hozzád, abból arra következtetsz, hogy népszerű Afrikában a Toyota?

🤦‍♀️

2020. febr. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Általában kiküldik Afrikába, ahol taxizni használják. Viszont ha 86-os a kocsi, akkor nem biztos, mert 10 évnél idősebb autó erre nem jó.

Lehet, csak megtetszett neki.

2020. febr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Add el neki jó pénzért.
2020. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Azt szeretik bennük hogy a régi szívódízeleket szó szerint egy csavarhúzóval életben tartod még évtizedekig.

Nyolcvanas évekből származó dízel toyotát nem találsz eladót kb.

Alólunk anglia felé a kikötőben akarták megvenni a toyota kisbuszt.

A TopGear-ben volt (keress rá) régebben amikor egy régi szívódízel toyota pickupot gyújtottak fel, vitették el a dagállyal mentek vele át a falon, de a szerelő max egy óra minimálszerszámos piszmogással MINDIG életre tudta kelteni, na ezért.

2020. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy arrafelé igencsak népszerű, itthoni hirdetésekben is vadásszák állítólag.
2020. febr. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!