Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fiesta 1.4 TDCI tapasztal...

Ford Fiesta 1.4 TDCI tapasztalatok? Mennyi idő után jönnek ki a bajai? Kettőstömegű lendkerék, turbó stb.

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre nem fogsz pontos választ kapni. Mintha azt kérdeznéd, hogy az ember a korral mikor válik betegessé. Van aki 90 évesen is makk egészséges, másnak már 50 évesen is nyavalyái vannak. Hasonlóan ugyan ez igaz az autóra is.
2020. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért néhány tapasztalatot szívesen elolvasnék :) csak, hogy tudjam kinél mi történt
2020. febr. 4. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen kicsibe nem vennék dízelt, annak ellenére sem, hogy általában jók ezek a motorok. Sajnos a magasnyomású, injektorok, turbó (lendkerék, DPF) nagyobb kockázatot jelent, mint a fogyasztáson spórolás.

Ráadásul a Fiesta sokkal lomhább, mint más ezzel a motorral.

2020. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
teljesen más márkát vettem végül és benzinest. Beültem egy Fiestaba és alig tudtam kimászni olyan szűk. És nem, nem vagyok kövér, sőt.
2020. máj. 7. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!