Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pár hónapja vettem egy autót...

Kakadu5 kérdése:

Pár hónapja vettem egy autót amit nem irattam át, ezert automatikusan ki vonták a forgalombol. Ha én kölcsön adom tesomnak munkába járni és őt meg fogják a rendőrök, akkor a büntetés engem terhel vagy őt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Téged.
2020. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Téged, mivel te vagy a tulaj (és egyben üzemben tartó is).
2020. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

A te félelmed is a rendőrig tart, ugye?

Egy esetleges baleset következményebfel sem merül nálad sem, mint a legtöbb hozzád hasonló ügyeskedőnél sem.

A rendőrtől kapható büntetés apró pénz ahhoz képest, amit egy kötelező biztosítás nélküli baleset után kaphatsz.

2020. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Kötelező nélkül, kivont autóval közlekedni, ami még nincs átírva? Mind a kettőtöket meg fognak büntetni.
2020. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja, de semmi esély ,h megfogjanak a kutyák! Olyan hellyen kell meni ahol nincsenek csicskagyász zsaruk én öt évet jártam minden nélkül a kocsival (BMW316 +chip). Szóval csak lazán tesó aztán no para.
2020. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 D. Brasco ***** válasza:
90%
Tehát át nem iratott kocsival biztosotas nelkül ami a forgalombol ki van vonva közlekedni.....szerintem még igyál is ,meg tarts drogot vagy zarjegy nelkuli cigiz nagy tetelben a kocsiban es ugy közlekedj vele az a biztos!
2020. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem mindkettőtöket büntetnek jó vastagon... Nyomorék...
2020. febr. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!