Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Még sem elég aznap megvenni...

Még sem elég aznap megvenni utólag a matricát?

Figyelt kérdés

[link]


Én úgy tudtam, ha véletlen rátévedek, aznap éjfélig elég ha megveszem, nem kapok büntetést. Ezek szerint 60 percen belül kell? Gondolom a 60 perc onnantól számít, hogy meglát VÉDA/ ellenőrző autó.


2020. febr. 6. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha nem volt korábban semmilyen türelmi idő, csak a technika tökéletlensége miatt lehetett megtenni. A 60 perces türelmi idő tehát nem annak lecsökkentése, hanem ellenkezőleg. Nulláról egy órára növelése. Megint csak a technika szól közbe. Elvileg a felhajtás pillanatától számít az egy óra, nem onnan, hogy telepített vagy mozgó ellenőrzés észrevesz. Nem tartom valószínűnek, nem is lenne igazságos, ha a megtett távolság alapján becsülnék meg a felhajtás idejét.
2020. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
AZt nem tudom honnan vetted hogy aznap megveheted, amikor már régóta az egy óra a türelmi idő.
2020. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D. Brasco ***** válasza:
Sosem.volt.ilyen hogy majd aznap amikor kedved tartja éjfélig veszel már egy matricat ha hasznaltad az autopalyat es akkor no problemo
2020. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!