Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Schwalbe sportlegszuro,...

Simson Schwalbe sportlegszuro, hogyan es milyet?

Figyelt kérdés

Elsosorban azt szeretnem kerdezni hogy simson schwalbera ami gyari 50es, illetve karbi is gyari milyen sportlegszurot ajanlotok? Nemreg vasaroltam es nincs rajta semmi szuro jelenleg csak a gumicso es a gyari hangtompito doboz. Mindenkepp le szeretnem cserelni nyarig es nem szeretnem gyarira visszalakitani.

Nem igazan ertek hozza de eddig talatam mar szivacsosat, illetve ami ilyen femhalos.

Ketto kozul melyik lenne jobb valasztas es ha megvan mit kell meg csinalni veluk felszereles elott?



2020. febr. 11. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

a szivacsost semmi esetre sem használd. a fémháló jobb, de olajosnak kell lennie. én is próbáltam minden félét, de sajnos a gyári megoldás a legjobb.


bár ezt nem kérdezted, a sportos légszűrőtől csak hangosabb lesz, de nem lesz több ereje.

már mindent próbáltam.

2020. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Ha sportlegszurot teszel ra, akkor teljesen ujra kell fuvokazni a karbit. Ezeknek a karburatoroknak folytas kell hogy mukodjon a fizika. Ha sportlegszurot veszel legkevesebb hogy teljesen ujra kell fuvokaznod a karbit.

Ha meg nem ertesz hozza. Na az a szivas öcsém xD

2020. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!