Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elképzelhető hogy ettől nem...

Elképzelhető hogy ettől nem megy az autó?

Figyelt kérdés

Van egy Audi A4-esem a 2,5 Tdi V6 motorral és egyszer csak random megállt az úton nem is sikerült újra beindítani utána már 1 héttel ezelőtt írta , hogy a 6 porlasztóm közül az egyiknél amelyiknél a jeladó van ott elromlott valami elektronika (elvileg nem lehet javítani mivel bele van integrálva a dolog csak cserélni legalábbis szerelő haverom ezt mondta). Ha tényleg ez a hiba ettől az autó képes leállni menet közben úgy hogy előtte simán pöcre indult hidegen is ?

Meg ha valaki tudja , hogy ez a jeladós porlasztó miben más vagyis milyen jelet add és leírja vagy tud hozzá linket küldeni azt megköszönöm (lehet rosszul fogalmaztam meg a dolgokat azért bocsi de nem értek a kocsikhoz de érdekel a dolog)



2020. febr. 12. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy neked, ha az a rész elromlik akkor az agyát állítja le. AZt az egyet kikell cserélni és kész, megy az autó.

Ez sok mindent állít a motor működésén, működés közben.

Nekem szivódizelem van és abban is ilyen hiba lett, az igaz hogy az nem állt le de olyan szar , kemény lett a hangja hogy borzasztó volt.

Akkora előtöltést adott neki hogy traktor hangja lett, csak kb 3000-től kezdett kisimulni.

De erő meg nem volt benne alacsony fordulaton.

De szerencsém volt mert egy bontottat tudtam rendelni és tökéletes vele. AZ új ez is 100 ezer ft lenne, ez pedig 12 volt.

A tiednél is lehet az előtöltést állítja működés közben. De ez csak tipp az enyémből kiindulva.

Nyilván letilt a későbbi komolyabb meghibásodást megelőzendően.

2020. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Furcsa hogy teljesen letiltott, általában csak vészüzembe váltanak a 2.5 TDI-k, és mennek kevesebb lóerővel. Felkeresnék valami 2.5 TDI gurut, és átnézetnék mindent, a lényeg, hogy ne olyan szerelőhöz vidd, aki még nem is látott 6 hengeres dízelt.
2020. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Voltam szerelőnél és gondoltam leírom mit mondott hátha segítek vele másoknak is . Ahogy írták fent is ettől nem állhat le a kocsi elvileg csak rosszabbul megy meg kormól . Adagolós a kocsi nagy valószínűséggel
2020. febr. 16. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!