Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden vezetés oktató egy...

Minden vezetés oktató egy lekezelő bunkó?

Figyelt kérdés
3-szor váltottam oktatót eddig, mert MINDEGYIK egy középszerű, lekezelő senki volt eddig. De már nem tudok váltani, mert már kifutok az időből szóval ez van. Nektek milyen volt az oktatótok? Csak én fogok ki ilyen lekezelő, állandóan fikázó senkiket? Egyébként meg, mi lesz 30 év múlva, amikor ezek nyugdíjba mennek? Ki az, aki ma már elmegy ilyen oktatónak? Nektek mik a tapasztalataitok?
2020. febr. 13. 10:18
1 2 3
 1/29 Hovarju ***** válasza:
100%

Nem mindenki ilyen. Mi volt a baj velük?


Én egy nagyon jó oktatót fogtam ki. Mindig pontosan érkezett, lehetett kérdezni tőle és annyiszor ismételgettem egy feladatot, ahányszor szükség volt rá. Elsőre levizsgáztam.

2020. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Ezek az oktatók nem egyetemet végzett, pedagógiailag is képzett emberek, hanem kiégett, "taposómalmi" munkát végző, sofőrök.
2020. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Igen, a legtöbbjükre jellemző. Türelmetlenek. A fiatalabbak nagyképűek, az idősebbeken látszik, hogy már halálba unják az egészet.

Talán úgy lehet normálisat találni, ha valaki konkrétan ajánl olyat, akihez járt és jó volt.

2020. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
43%
Ha már a negyedik oktatóval van problémád, akkor esélyes, hogy nem velük van a baj.
2020. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
32%

Igen ilyenek, bunkók, türelmetlenek, lekezelőek.

Ellenben a tanulók azok okosak, ügyesk mindent tudnak.

Nehogy már az a hülye oktató megmagyarázza a nagyon ügyes és okos tanulónak hogy mit hogyan kell csinálni.

Ez micsoda szemétség hogy nem az van amit mondanak, dirigálnak az oktatóknak.

Még ilyet, az eszem is megáll.

2020. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
25%
Veled van a baj, nem az oktatókkal.
2020. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém normális volt. Kicsit magának való volt, senki nem akart hozzá menni. Mi nagyon jól megértettük egymást.
2020. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2020. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:

Nekem nagyon rendes,türelmes és jó oktatóm volt(1 éve vizsgáztam),a környezetemben is akit akkoriban kérdeztem mindenkinek nagyon jó oktatója volt.

Egyébként az én oktatómnak egy diplomája van és amikor engem oktatott mellette egy mérnöki és egy vizsgabiztosi iskolát végzett épp.

Nem szabad általánosítani!!!

2020. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítani nem szabad, de én is azt tapasztaltam, hogy sok a türelmetlen bunkó közöttük és másoktól is ezt hallom. B kategóriánál rendes oktatót fogtam ki (mondjuk alapból család jó ismerőse volt), de C, E kategóriánál, valamint GKI-nál (nem egy helyen csináltam őket) mindhárom esetben dühöngő őrülteket. Ezek az emberek akár 30-35 éve csinálják ezt a munkát és már teljesen bele nyomorodtak.
2020. febr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!