Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 400ezerből?

Milyen autót vegyek 400ezerből?

Figyelt kérdés
Ennyi a teljes keret. Motor, és karosszéria méret nem számít. A lényeg, hogy működőképes legyen, max 15éves és legyen benne légkondi, ülésfűtés, tolatóradar, elektromos napfénytető.

2020. febr. 15. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Harmincért emberes monitoros tolatókamerát kapsz aliexpressen. A tekerős ablak nem marad lenn tél közepén. Klímához szerencse kell, helyrehozatni meg pénz se árt, aztán újabb karbantartandó nagyfogyasztó. Szervó, centrál szokott lenni ennyiért, ha rozsda is van. Fordokat nézegetnék, de ez én vagyok.
2020. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Légkondi, tolatóradar... 400-ért olyat vegyél, ami nem hengerfejes, és nem rohad. Akkor már jól jártál.
2020. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#10


Ja igen, persze, bocsánat. A lényeg az volt, hogy csillagok együttállása kell, mázli, szakértelem, türelem. És még akkor is 450 a vége.

2020. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

400 ért ülésfűtés légkondi radar?



Kávét ne főzzön?

2020. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem lehetetlen ennyiért ilyen autót tálalni. Passatot láttam 400ért,es minden volt benne. Csak motorhibás és rozsdás, ezért inkább nem vettem meg.
2020. febr. 18. 16:37
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nem lehetetlen,csak azoknak mindig lesz vmi(komoly) baja. Egy 2005 év fölötti autó a vázolt felszereltséggel,tiszta,érvényes papírokkal és olyan állapotban,hogy a szomszéd utcától messzebb el merj vele indulni az erősen a 1m körüli összegnél van...
2020. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A jót meg kell fizetni ezt mindenki tudja. Nem hiába lesz egy passat 400 ezer ha nincs benne motor.

Gondolkozz egy kicsit,szállj le a földre és vegyél opel Astra f-et tesó

2020. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!