Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért olvasok itt olyanokat,...

Miért olvasok itt olyanokat, h suzuki swift városban 12-13 liter is fogyaszt? Mitől függ, h egy kis autó valóban alacsony fogyasztású?

Figyelt kérdés

Jó, nem tövig nyomni lámpák között, de autó felépítése tekintetében? Mitől függ? Vagy mit kell karbantartani?


(Még csak ismerkedem az autók felépítésével)



2020. febr. 15. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ez nyilvánvalóan hülyeség.

Legrosszabb esetben sem fog 10 liternél többet enni egy swift.

2020. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha itt ilyet olvastál, az vagy troll, vagy kamu.
2020. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Suzuki Swiftnél csak városban használva még télen is sokallanám a 9 litert. Nemhogy a 12-13 litert.

Pedig én elég dinamikusan vezetek.

2020. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az 1.5-ös automata szwiftem bizony beszopja a 11-et ha négyen ülünk benne, és kikapunk néhány araszolós dugót(is). Itt a III.kerületben sok az emelkedő, az sem használ a fogyasztásnak.
2020. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hideg motorral azért képes rá, ha meleg motorral, akkor max tényleg akkor ha szó szerint tövig van taposva.
2020. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

4-re:

Az igaz, hogy dugóban nem lehet így számolni.

Végső soron, ha járó motorral áll az autó, akkor végtelen a fogyasztás, mivel az (elfogyasztott benzin térfogata)/(megtett út) hányadosban a nevező nulla.

2020. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én írtam ilyet, asszem 4 napja, nincs katalizátorom azért eszik ennyit (gondolom), tényleg nem írtam oda, hogy azért mert nincs katalizátor, azért nincs mert eszi az olajat (g13ba) és nem tudsz rajta segíteni..
2020. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az első szériás ('90-es évekbeli) még központi befecskendezéses volt, annál lehetséges.
2020. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Azért én elgondolkoznék az ilyen esetek olvastán, hogy vajon mennyit is törődik az illető az autójával.

Van az az urban legenda is, hogy a Swiftre nem kell költeni, az akkor is tökéletesen működik... hát nem.

A fogyasztás sem biztos, hogy pontosan mérték, de most az mellékes is, egy elhanyagolt autó működhet úgy, hogy zabálja az üzemanyagot. Ez nem a Swiftek sajátossága, de talán azok egyszerűsége folytán az elektronika nem tiltja le a motort, ha totálisan elszáll az üzemanyag keverési arány, addig működik, amíg bele nem fullad a keverékbe.

Talán nem 12-13 liter az, csak 10, de mellékes, a lényeg, hogy az autó rossz, de mennek vele, mert működik, szervizbe nem viszik, mert az sokba kerül...

2020. febr. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!