Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6 hónapja leállított Ford...

6 hónapja leállított Ford Focus miért nem indítható?

Figyelt kérdés

Adott egy 1-es Focus. Úgy adódott, hogy utóljára a nyáron használtam, és azóta nem volt beindítva. Tudom, hogy ilyet nem illik tenni, de így alakult az életem.

Tegnap megpróbáltam elindítani, de nem jártam sikerrel. Az akkumulátor természetesen le volt merülve, azt feltöltöttem. Ezután viszont az indítómotor csak teker, de a motor nem indul be. Merrefelé keressem a hibát?



2020. febr. 17. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
benzin, dízel?
2020. febr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először kikellene olvastatni mert egy egyszerű kis zárlat vagy kontakt is tudja ezt eredményezni hogy letilt.

De bármi lehet.

2020. febr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Ha dízel és cr dízel akkor magától légtelenít, és indulnia kell ha a szivattyú dolgozik.


Benzines.. az szopatósabb mert lehet meghalt az ac és azért van ez.


Én akksira tippelnék, az lesz a rossz, zárlatos, kérj egyet kölcsön és próbálj rá, szerintem 99% az a baja.

2020. febr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elnézést, a motort nem írtam. Benzines 1.4

Akkumulátort nem tartom valószínűnek. Elég sokat és hosszan indítóztam. Erőteljesen tekerte az indítómotort.

2020. febr. 17. 08:11
 5/6 anonim ***** válasza:
A benzin megromlik, ilyenkor "betaknyosodik" és eldugítja a szűzmáriát is. Ez simán előfordulhat fél év uátn...
2020. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 nekem az Omega szépen indul 1 év után, semmi para a benyával.. az a Ford nem kap üzemanyagot, szerintem benzinpumpával lesz a baj.
2020. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!