Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldről behozott autó...

MrMike18 kérdése:

Külföldről behozott autó intézése hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy kell regisztrációs adót fizetni,de azon felül kell e még?

Pl. kell rá átírási költség?



2020. febr. 17. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kell egy tréler, amivel behozod. Ha lábon hozod, akkor kell kiváltani export rendszámot. Ha behoztad kell az első műszaki, eredetvizsga, regadó, meg miegymás. Én ma már biztosan nem hoznék be autót, csak ha ténylegesen egy fix modellt keresek és kint találom meg belőle a "tökéletest". sokkal inkább bízok meg az első gazdás magyar autókban, amik tényleg elsőgazdásak és egy picit drágábbak.valószínű kevésbé fogok ráfázni. első autóm kintről jött, összes többi már magyarországi első forgalomba helyezésű volt, egyiknek sem volt semmi baja soha. Igaz én csak VW konszert vásárolok, jelenleg CC-m van, 5 millió alatt vettem kicsivel, igaz már bőven kapható ez az évjárat 3,5-4-től, de ez magyarországi, lekérdezhető, jártam az adott márkakereskedésben ahol vették, szervizelték és mindennek utána tudtam járni szinte helyben, nem egy bóvli autót veszek meg... de ez az én véleményem. az sem mindegy, hogy milyen embertől veszed, hogy néz ki, igényes-e magára, nem-e C, mert azokkal ugye nincs biznisz, még szalon autót SE
2020. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A külföldről behozott autó intézése két lépésben zajlik.

1. behozod

2: intézed.

Röviden ennyi.

2020. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezt nézd meg:

[link]

itt pontosan elmondja Tomi mit csinált egy behozott kocsival

fillérre kiszámolva!!

2020. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igazából mobile.de-n nézegettem,mert onnan behozzák nekem elvileg. Csak nem tudom hogy miket kellene még rá fizetnem.

2020. febr. 17. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki hozza be?
2020. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Csak nem tudom hogy miket kellene még rá fizetnem."


a fenti videóban fillérre elmondják mit kell fizetni!!

pontosan előre tudod tervezni hogy mennyiben lesz az autó!

2020. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalább100-150 ezret spórólsz rajta ha te mész ki érte.Ráadásul nem is foglalkoznak az állapotával.Ezt kérted ezt kapod.Halál egyszerű az egész.....
2020. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2020. febr. 18. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!