Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 'színben a legelfogadha...

Melyik 'színben a legelfogadhatóbb, melyik szín áll a legjobban magának a kocsinak? (fiat punto-képek)

Figyelt kérdés

~ezüst:

[link]

[link]

[link]


Fekete:

[link]

[link]

[link]


Világoskék:

[link]

[link]

[link]



2020. febr. 18. 10:09
 1/5 anonim válasza:

Fekete.

Bár én alapból fekete autó mániás vagyok ,de ennél a típusnál a világoskék a legborzasztóbb, lehet azért mert minden parkolóban áll egy világoskék fiat punto. Kb mint a zöld suzuki swiftek.

2020. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Csak a világoskék ami jól néz ki.

A fekete meg a fehér az nem szín csak egy állapot.

Az a legolcsóbb festék és azért van sokall több belőlük.

A kályha ezüst meg szerintem már kikopik, régen nyomták ebben a színben.

2020. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engedd el, hiába írod ki az ezredik kérdést is.

Jó lesz az a világoskék Punto, nem leszel tőle röhejes, észre se vesznek egy ilyennel

2020. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D nem, amúgy én is feketés vagyok. De most abban a nem izagán ezüstben van ideális darab. Talán abban a legrosszabb, pedig maga az ezüst lenne a legoptimálisabb...mérlegelgetek...de a világoskék maga cuki az autóhoz, de nem tudom meddig tetszene....igen, tudom a legfontosabb dilemmák egyike :)
2020. febr. 18. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb talán a fekete.
2020. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!