Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen élmény lehet vezetni...

Milyen élmény lehet vezetni egy Chrysler 300c-t?

Figyelt kérdés

A minap láttam egy ilyen autót és hát...szerelem első látásra! Utánanéztem,200-340 lóerős V8-as amerikai autó. Tekintélyt parancsoló,csodálatos. Mit gondoltok,el lehet férni egy ilyennel a magyar utakon? :D

Van tapasztalatotok ezzel az autóval? Nem lehet egy gyakori darab!


2020. febr. 19. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ellehet férni az utakon, mert a kamionnal elférek és nagyon sokan elférnek .
2020. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyes kritikák szerint az impozáns külső megjelenéséhez képest a belseje elég fapados.
2020. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Utánanéztem,200-340 lóerős V8-as amerikai autó."


Nagyrészt 3.0 dízelek ezek. Ne tévesszen meg, Mercedes alkatrészek vannak benne. Lényegében egy E osztály

2020. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, inkább S osztály, de a lényeg ugyan az
2020. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, ez egy Mercedes, amerikai ("fapados") belsővel.

A V8 itthon ritkább, 3.0 CRDI az elterjedt vagy 2.7, esetleg 3.5 benzin.

Európában Lancia Thema néven forgalmazták a 2. generációt.

Vezettem kint ilyet, V6-ot, semmi extra élményt nem ad, maximum itthon hiszik azt hogy egy drága valami mert ritka.

2020. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előttem nagyjából összegezték.

El lehet férni vele, egyáltalán nem nagy.


Viszont valóban itthon a 90%-uk 3.0 dízel. Elvétve akad egy-egy benzines. De nem véletlenül nem népszerű. Zabálják az üzemanyagot. Még a 3.5-ös V6-os is. De cserébe alig megy.


Az 5.7 Hemi az, ami már megyeget.De még ez is olyan, hogy lehet megizzasztaná a 204 lovas C250 Mercim.

Nyilván a csúcs pedig az SRT változat. Na az már megy.

De az ennél gyengébbek azok egy mai átlagos autó teljesítményét tudják, ami semmi extra örömet nem ad. Kényelmes közlekedésre elég.


A beltér tényleg amerikai. Kopogós műanyagok mindenhol.


Viszont tényleg jól néz ki. Sok ember azt sem tudja mi ez. Kedvencem amikor valaki meglátja, és eldobja az agyát, mert azt hiszi Bentley-t lát :D

2020. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak úgy hívom: "A szegény ember Rolls-Royce-a".


Viccen kívül: nem rossz autó, ahogy leírták, lényegében Mercedes, csak fapadosabb, de exkluzívabb külsővel, és nem jön veled szembe minden sarkon kettő, az biztos.


Én vezettem ilyet pár hétig (kölcsön autó volt), az egy 3,5-ös V6 volt, őszintén szólva semmi különös. Egész jól megy, a belseje nekem nagyon nem tetszett de ez ízlés dolga, de olyan semmilyen. Kényelmes, nagy, persze, de közel sem annyira komoly és jó autó, amennyire azt gondolná az ember a sokat sejtető külseje alapján.

2020. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Magyarorszagon futo peldanyok altalaban dizelek.

Nem hiszem hogy talalsz v8-ast :D

Amerikaban sokat lehet latni de legtobbszor feketek vesznek ilyen autot.

Itt kint kb $30.000 ujonnan, nem egy draga auto. Kicsivel dragabb csak mint pl egy Honda Accord.

En inkabb Dodge Chargert vennek bar nagyjabol ugyan az a ket auto csak a Dodge sportosabb.

2020. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!