Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1996 Pajero Pininbe lehet...

1996 Pajero Pininbe lehet beszerelni sportülést?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi alapján válasszak és milyen méretekre kell figyelni?
2020. febr. 19. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármibe be lehet szerelni bármit.
2020. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom létezik hozzá adapter, amivel bele lehet tákolni pl. Recaro üléseket, de nem lesz olcsó és szerintem műszakin se engedik át, ha külön nincsenek lepapírozva az új ülések. Nemtudom jogilag ennek mi a menete, hogy pontosan hogy van. Egyébként a Pajero Shogun üléseivel szintén kompatibilis a pinin azt hiszem, azok nem kifejezetten sport ülések, de elég kényelmesek és jobbak.
2020. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Shogun, mi? Shogun. Jó, hogy nem Montero. Csak nehogy összekeverjük a Pajeroval.
2020. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké rendben, ugyan az a kocsi értem. Benéztem, valami másra gondoltam valószínűleg.
2020. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Műszaki nem érdekes ebben az esetben, nekem az a lényeg, hogy alacsonyabban üljek az autóban, mivel elég magas vagyok. Alapból magasságra nem állítható az ülés ezekben ha jól tudom. A sport ülés pedig talán valamivel alacsonyabb és a fejem nem érné el a plafont :) Úgy örököltem az autót, de így elég kényelmetlen használni, szóval kell egy alternatív megoldás.
2020. febr. 20. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!