Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 5 gti vagy A3 2. 0 tfsi...

Téékáá kérdése:

Golf 5 gti vagy A3 2. 0 tfsi quattro S-line?

Figyelt kérdés

Mind a két autó 2006 os és 200.000km+os áruk szinte megegyezik.

Ki melyiket választaná és miért?


2020. febr. 20. 10:51
 1/8 anonim válasza:
Egyiket se. Mindkettő ugyanolyan semmilyen, jellegtelen, unalmas autó függetlenül attól, hogy beléjük tettek egy olyan motort amivel megy is. És mennyibe kerülnek, hátha annyiért már valalmi jobbat is találsz?
2020. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a Golf 5 GTI-t, de csak azért, mert jobban tetszik külsőre.


Valójában egyiket sem. Amennyibe ezek kerülnek, sokkal élvezetesebb és akár megbízhatóbb autót is lehet venni.

2020. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
46%
Csak a bűvös 3 betű miatt(gti)azonnal dupláját kérnek a golfért mint amennyit valóban ér,és ráadásul tényleg semmi izgalmas nincs benne.......az audi detto csak ott az S-line a varázsszó.......amennyiert ezek mennek abbol en biztosan mast vennék
2020. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ezzel a motorral Octavia.
2020. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van akinek az autó egy közlekedőedény, lásd első három válaszoló. Az ő szempontjukból tökéletes a megállapítás. Egyiket sem.

De te nyilván azért akarsz ilyet, mert tetszik, hogy megy és tetszik, hogy egy leheletnyit máshogy néz ki, mint a többi.

Nézd meg a Scirocco-t is, nekem bevált Golf VI GTD helyett. Egyébként én személy szerint a kettő közül a Golf-ot választanám, de csak azért, mert az A3 beltér nem tetszik.

2020. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnézem a siroccot.

Esetleg első három milyen autóra gondolt ami izgalmasabb ebben az árban?

2020. febr. 20. 19:35
 7/8 anonim válasza:

Nekem mk5 gti van , 280 hp.

Igaz csak hétvégi autó ,de lekopogom eddig semmi baj nem volt vele,

ha e mellett döntesz javaslom vidd el átnézetni/ szervizelteti Barcsik Úrhoz .

Én a forma végett választottam és ki akartam próbálni egy turbós autót.

2020. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#5-ös


A kérdező pont hogy egy unalmas közlekedő edényt nézd csak jóval több pénzért és erősebb motorral. Ha közlekedő edényre gondolok a golf meg a Swift jut eszembe. Az Audi szintén az csak négykarikás emblémával, mert az már "sokkal menőbb" függetlenül attól hogy szintén unalmas, semmi extra a kinézete, de gondolom a nőknek is jobban bejön az embléma. Kicsit vicces hogy úgy gondolod hogy az autónkat mi (mi első 3) csak közlekedés céljából használjuk azt közben egy sciroccod van. Nem értem azokat az embereket akik VW-ben akarnak "sportautózni" hiszen akármekkora, akármilyen motor lesz benne sose lesz több csak egy unalmas közlekedő edény ami max egyenesben tud menni.

2020. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!