Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok, ti mit tapasztaltat...

Motorosok, ti mit tapasztaltatok, mennyire "csajmágnes" a motorotok?

Figyelt kérdés
Mennyire vonzódtak hozzátok a nők, amikor látták, hogy motoroztok, vagy motorosok vagytok. Na meg ha van jó sztoritok ezzel kapcsolatban, meséljétek már el légyszi. Illetve milyen gépetek volt, amikor összejött valami csajszi.

#motor #motorozás #motoros történetek
2020. febr. 20. 14:42
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
80%
A szakadt rigámmal én voltam a falu bikája a csajok meg benzint hugyoztak utanam mikor meglattak vele.......nem is tudom van-e ettől szánalmasabb mint ez az autóval / motorral /akármivel való "csajozás"....
2020. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nő vagyok cross/enduró motorral. Sose éreztem, hogy vonzanám a csajokat emiatt XDDD
2020. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem az, sőt, elrettenti a többséget, mert tudják, hogy mennyire veszélyes és nem akarják a párjukat elveszíteni.
2020. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos csak a férfiakat vonzom a motorral, ami baj, mert férfi vagyok, és nem meleg.

" Hú haver, mennyivel megy, hányköbcentis, jajj de vagány!" A nők inkább félnek, max messziről vigyorognak. Suzuki chopper.

2020. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2020. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 dirtboy ***** válasza:

Kb semennyire,igaz van ismerősom aki a csajával úgy ismerkedett meg hogy mikor először vitte valami oknál fogva elestek.

egyébként inkább a pasik azok akik megnézik,folyton mutogatnak hogy húzzam a gázt neki stb

egyszer volt olyan hogy gyorsultam aztán valami fiatal lányok szaladtak felém de nem álltam meg.

ellentéte is volt már mikor egy cigány csaj pont hogy inkább bemutatott mikor elhaladtam az úton.

facebookon lehetne csajozni vele de ki kell ábrándítsalak mert így szerintem max nyomikat lehet kifogni.

egyszer az egyiket alig tudtam levakarni,másik az normálisabbnak tűnt de abszolút nem szép volt.

fiatal jól kinéző pi csák meg nagyrészt les zarják a motort,nem fognak futni utánad csak azért mert van egy motorod.

Ha csak egy motort tudsz felmutatni nekik akkor ne reménykedj sok mindenbe.

2020. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez fura, én azt olvastam, hogy sok nő (nyilván nem mindenki) azért vonzónak, sexynek találja a motoros férfiakat. Mondjuk egy motoros csajszi biztos értékeli, ha más nem is. :D
2020. febr. 20. 23:15
 8/12 dirtboy ***** válasza:
100%

Egy félmérés szerint talán de amúgy inkább csak azok a csajok akik szeretnek motorozni,vagy motoron utazni.

Barátnőm pl jobban szeretné ha inkább nem is lenne motorom,már együtt voltunk mikor megvettem.

2020. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Uccsó, hát igen, mert ha szeretitek egymást, gondolom félt a barátnőd, azért nem szeretné, hogy motorozz, de ez már egy másik történet. Én most arra gondoltam, hogy vajon mennyire lehet vonzó egy motoros pasi a nők számára, mikor még csak ismerkedésről van szó, én tényleg nehezen képzelem el, hogy a nők zömének ne jönne be a motoros szerkós faszi egy jó gépen.
2020. febr. 21. 17:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Amivel én járok arra nem igazán jellemző tulajdonság.....

Ami olyanabb lenne annak az árán meg autót is adnak már.

2020. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!