Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a tapasztalata dupla...

Kinek mi a tapasztalata dupla d gyűrű helyet jó lehet a gyors záras csat vagy nem olyan jó, és a héjszerkezetek közti különbség mennyire vészes?

Figyelt kérdés

nézegettem egy a mostani sisakomnál kicsit olcsóbb kategóriát de ez sem rossz sisak csak az enyémen dupla d gyűrűs zár van amit néztem azon meg gyors záras megoldás,hogy a gyors zár mennyire lehet hátrányos megoldás mert azt tudom a leg biztonságosabb a dupla d gyűrűs.

[link]

ez a sisak amit néztem a fenti linken,azt írják kompozit a héjszerkezete nem tudom az is mennyire lehet hátrány?


Ami nekem van az meg ez

[link]

ez meg üvegszállal erősített kompozit héj szerkezetű,csak már nem mostani sisak.



2020. febr. 29. 01:45
 1/1 dirtboy ***** válasza:
a megfelelő méret fontosabb mint az hogy milyen záras. igazából mind kettőfejeden tartja a sisakot ha esel.
2020. febr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!