Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz megtanulni...

Mennyire nehéz megtanulni motorozni mondjuk az autóhoz képest?

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem nehezebb sokkal megtanulni mint az autót.
2020. febr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

attól függ mit értesz motorozás alatt.

robogózni vagy kisebb váltós motorral közlekedni esetleg nagy motorral szerpentinezni a hegyen? első kettő nem nehéz, gyorsan tanulható, harmadikhoz évek kellenek és sok rutin.

2020. febr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más és más. Látok nőket, akiknek a biciklizés sem megy, nekik például tuti nehéz.
2020. febr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más, nem lehet össze hasonlítani.
2020. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Motorozni megtanulni egy élet is kevés, mindig van hova fejlődni :)


De ha csak az érdekel, hogy átlagos szintre eljuss, akkor nem igazán lehet pontos választ adni, mivel mindenkinek más és más, illetve az is egyéntől függ, mit ért az alatt, hogy "megtanulni motorozni". Valamint a "motorozás" is több összetevős. Van az útstratégia, illetve maga a készség. A kettő együtt kell közúton. De most tekintsünk el az útstratégiától, és nézzük konkrétan a motorozás részét.


Mindenképp nehezebb, de hogy mennyivel, az már változó. Én 4 éve kezdtem motorozni, A2 jogsival. Előtte nagyon sokat bicajoztam már pár éve, ami sokat segített az egyensúlyban, súlypont érzékelésében, meg összességében, hogy mennyire érzem a motort. Rutinon emiatt nem buktam, sem később, amikor az A-t csináltam. Azóta voltam 8 vezetéstechnikai tréningen, motoroztam kb 40 ezer km-t európaszerte, de továbbra sem mondom azt magamról, hogy tudok motorozni, pedig a legtöbb motorozó embernél valószínűleg jobban tudok.


Nem is igazából "nehéz", hanem soha véget nem érő folyamat. Nem olyan, mint autót vezetni.

2020. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!