Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorikusan mennyire megbízhat...

Motorikusan mennyire megbízható (minél kevesebb (az utazások alatt) vezetőt cserben hagyás tekintetében) a mostani XC90-és széria? Benzinesek érdekelnek. Pl.2015-ös évjáratú XC90-es.

Figyelt kérdés
Volvo XC90

2020. márc. 2. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Vedd meg és tapasztald ki, erre mást nem lehet tanácsolni. A bajor autó gyártás szörnyűségei miatt nem egy ember adósodott már el, és mégis fenn maradtak a piacon, pedig javarészt pénznyelő autókat dobnak piacra.


Ha így működne az autópiac, akkor alig lenne kereslet erre a sok márkára.

Valaki ésszel választ autót, valaki pedig kalandvágyból, az érzelmeire hagyatkozva.

2020. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, de itt most pont az ésszel vásárlás szempontja miatt érdeklődöm, hogy szív mellett ész érvek szólnak-e egy (újszerű) XC90-es mellett?


Vagy ha (láthatóan) alig tudnak válaszolni, használttesztek eredményeit (legalább) be tudnátok linkelni? Én alig találtam...

2020. márc. 3. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!