Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S60 2001 évj.2.4 motorra...

Volvo S60 2001 évj.2.4 motorral benzinesben. Tudnatok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elhatároztam, hogy autót veszek, vettem is, de barátnőmnek, mert egyszerűen sokaig nem találtam olyat, amit én keresek. Nekem fontos a kényelem, biztonság és a dinamikussag is. Én vagyok az,aki nem ismeri a jobbratartást a belső sáv tempojat siman felveszem. 2 autó közt vacilálok egy ford mondeo (2004) és egy volvo között.Majdnem megvettem afordot, de ma beültettek egy volvoba , rokonomnak volvoja van ő nagyon szereti tesojanak is volvoja van o is imadja. Viszont nekem max 2000ccm3 ig kellene auto ez mar angy ekkora motoos vasam (2.4 avolvo) sosem volt. Mivel Benzines (nekem dizel nem kell) igy félek afogyasztástól picit. Megtennétek, hogy leirjatok tapasztalataitokat? vagy mégiscsak a ford mondeot valasszam, mert za fiatalabb? Nagyon köszönöm mindenkinek. További szép estet.

2020. márc. 5. 00:20
 1/6 anonim válasza:
Az hogy 2001-es, vagy 04-es már mindegy. Mindkettő öreg rom.
2020. márc. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😂 Hát ez aztán a válasz, de van igazság benne :D sőt igaz :D Xd éjjeli humorON - ennyi penzem van na 😂😂 de mégis melyik a jobb választás és miért ha nem év járatot nézünk ?
2020. márc. 5. 01:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idős kocsiknál már nem éri meg válogatni szigorúan típus szerint. Amelyekből találsz jó áron, jó állapotú autót, azt vedd.
2020. márc. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom;)
2020. márc. 5. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Én valami 1.8T-t néznék a helyedbe.


Fogyasztás? Mivel írtad, hogy haladósabban nyomod ezért 9-10 literrel nyugodtan számolhatsz, de akár több is.

2020. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm neked is, igen így megugranak a fogyasztások :D Mentek a zöldek ;)
2020. márc. 5. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!