Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire fontos,...

Szerintetek mennyire fontos, hogy egy autós kamera a videofelvételeken rögzítse a jármű sebességét?

Figyelt kérdés

Visszapillantóra rögzíthető rögzítőt szeretnék vásárolni, ami rendelkezik olyan móddal, hogy ha rezgést észlel (este, éjszaka), akkor felvételt készít.

Eddig a Xiaomi 70mai Smart Dash Cam a legszimpatikusabb, de nem úgy látom, hogy tudna sebességet rögzíteni.


2020. márc. 6. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
GPS-el rendelkezők tudnak. Nem fontos, a felvételből is megállapítják a sebességet.
2020. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úgy láttam, hogy abból a menetrögzítőből is, amit írtam, létezik GPS egységgel rendelkező modell, de a 30e forint sem kevés, ami nem is rendelkezik ezzek a funkcióval, ugyanakkor minden mást tud, amit én szeretnék.


Illetve köszönöm a válaszod!

2020. márc. 6. 21:30
 3/8 anonim válasza:
0%
Elárulod, mi a piiiiicsáért fontos az a kamera és a sebességrögzítés így , ahogy leírtad??????
2020. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mostanában agy app fut a telómon. Ingyen. A kép mellett a Google térképre rögzíti az útvonalat, sebességet.

Egy komolyabb fedélzeti kamera minimum 80 ezer, de ez tényleg mindent tud. Felhasználó részéről manipulálhatlan, ami egy esetleges per esetén hasznos lehet.

2020. márc. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3: Annak, akinek az IQ-ja nem éri legalább a 40-et, nem szeretek válaszolni, így sajnos nem, nem árulom el :(


#4: Az is egy jó trükk.

Én alapvetően egy amolyan all-on-one készüléket szeretnék vásárolni, de az ár miatt kompromisszumos lesz.

2020. márc. 7. 09:43
 6/8 anonim ***** válasza:
A GPS modult külön kell megvenni hozzá. Ahogy nézem 9 ezer Ft, nem egy nagy összeg, ennyit megér szerintem.
2020. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a sebességmérés csak hasznos plusz dolog. a GPS azért jó, mert akkor van pontos időbélyeg, és koordináta. ami egy cserbenhagyásos esetnél igen csak hasznos bizonyíték.
2020. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6: Tudnál kérlek linkelni? Ha valóban lehet hozzá GPS modult csatlakoztatni, úgy egy fokkal szívesebben vásárolnám meg (majd, ha összespóroltam rá a pénzmagot) :)


#7: Ez az, ami engem is motivál.

Napi 60km-t utazok, a legkölünfélébb eseteknek vagyok tanúja, azt érzem, csak idő kérdése, hogy engem is utolérjen a baj, ebben az esetben pedig szeretném, ha a szavamon kívül is lenne valami a kezemben.


A további válaszokat szintén köszönöm!

2020. márc. 7. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!