Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tartják olyan jó autónak...

Miért tartják olyan jó autónak a toyotát ha köztudott hogy eszik az olajat?

Figyelt kérdés

#motor #olajfogyasztás #toyota motor
2020. márc. 9. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A világon legsikeresebb márka. Nagyon megbízható, jó ár/érték arányú autókat készít minden piacra.
2020. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Köztudott? Én nem tudtam. És az az évi csaknem 1millió ember sem, aki Toyotát vesz. Vagy tudják (már ha valóban létezik ez amit te ide írtál, hiszen semmi link vagy hivatkozás nincs), de úgy gondolják, hogy évi pár deci olaj megéri ha cserébe évekig van egy megbízható autója.

Nekem nincs és nem volt Toyotám még mielőtt ezt feltételezné bárki, csak unom azokat, akik a levegőbe beszélnek és köztudottnak mondanak olyan dolgokat, amikről max. ők meg a haverjaik vannak meggyőződve.

2020. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Köztudott? Nem is hallottam róla. Van nekünk is Toyota, asszonynak egy Yaris, de az például nem eszi az olajat. Semmi bajunk sincs vele, jó kis autó.
2020. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem köztudott.

A köztudott az az, hogy a régebbi mazdák biztosan szét vannak rozsdásodva, vagy hogy a francia autók "kilengenek"...

De attólmég ezek is lehetnek hülyeségek.

Viszont ezekről legalább tényleg sokat hallani, amit Te írsz, arról nem.

2020. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Opelról több ilyet hallottam
2020. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 D. Brasco ***** válasza:
70%
Igen eszik az olajat.....azok a peldanyok amiknek nincsen gazdaja es nem idoben meg nem megfelelo minosegu olajat cserel....ilyenkor a dugattyu szoknyajaban az olajlehuzo gyuru alatti kis pici furatok eltömödnek a koszos olajtol es ekkor kezdi el enni a toyota az olajat.De ennyi.
2020. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azok a típusok trék amik az előirt 10 ezer km helyett 16 - 20 ezrenként vagy akkor sem cserélik az olajat tiporják stb . Viszont megbizhatók arányban nem drágák teli extrákkal . Ez a koreai cuccokra is egyre jobban érvényes .
2020. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Mazda 2000 utani modern tipusai rohadnak , totalcar par honapos 6osa akár 15 eves alvázzal rendelkezik . Franciák szerelése bonyolított Opelek tucatszám hibásak Alfa zsakbamacska .
2020. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bizony még a toyota is tud hibázni. Nem is egy elcseszett motor fűződik a nevükhöz, de a gyártott mennyiséghez képest még mindig ő a legmegbízhatóbb gyártó.
2020. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól még jó lehet...
2020. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!