Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erdemes meg Audi tt mk1 180...

Erdemes meg Audi tt mk1 180 lovas autot meg manapsag venni?!

Figyelt kérdés
Sziasztok auto vasarlas elott allok es nagyon sokat gondolkozom az Audi TT mk1-es 180 lovas jarmuvon de megis felek tole leginkabb attol hogy draga lesz 1-2 alkatresz meg ha netan megunnam akkor nem e maradna rajtam az auto, leginkabb ebben tapasztalt emberek valaszara vagyok kivancsi de mindenkit meghallgatok koszonom elore is.

2020. márc. 9. 22:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#5 nem rohadósak. lámpa van után gyártott (gyári BOSCH) beltér ezen nem málik csúnyán, csak a klíma, rádió panelek...de az u.a mint a Golf. Ami drágább lesz, az a kéttömegű lendkerék, a szenzorok...de nem drága a fenntartása. Csak megvenni drága, szerintem 1,7 felett vannak a jók.
2020. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!