Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs50 2010 probléma?

Aprilia rs50 2010 probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja szétszettem a motor tankját, hogy leengedjem a benzint, amióta visszaraktam ugyanúgy pöccre indul, jár, de tartós magas fordulaton olyan, mintha nem kapna elegendő üzemanyagot, visszaengedem a gázt ilyen 4-5 ezerig, utána megint megy egy darabig, majd ismét "fullad". Pucoltam karbit, de semmi. Mi lehet a probléma?
2020. márc. 10. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak a tanknál vagy a csapnál b..ztál el valamit.
2020. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez oké, de mi lehet a probléma? Csövek megtörtek vagy eldugult a csap vagy a jeladó úszója van útban?
2020. márc. 10. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Úszónak semmi köze hozzá. Az csak a szintet jelzi.

Vákum csövet (vákumos benzincsap van, csak akkor van nyitva ha jár a motor) rosszul raktad vissza. Vagy a benzincsapot.

2020. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Leszedtem és újra összeraktam a csapot. Kicseréltem a vákuumcsövet, de a probléma továbbra is fennáll. Amikor elkezd fulladni és ráhúzom a szivatót, akkor megy minden rendesen,de nem szándékozom szivatóval közlekedni. Hol lehet még hiba?
2020. márc. 12. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:

" Csövek megtörtek vagy eldugult a csap vagy a jeladó úszója van útban?"

Mi lenne ha megnéznéd, mert mi nem látjuk.

2020. márc. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!