Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jó (az eredetihez...

Milyen jó (az eredetihez hasonló) minőségű sárvédő márkát válasszak? Audi

Figyelt kérdés

Audi A6 4b modellhez keresek sárvédőt, de valami olyasmi minőségűt mint az eredeti. Milyen utángyártott márkát válasszak?

Eddig láttam:

Van Wezel

Prasco

Prasco Premium

Diederichs

Abakus

Klokkerholm

Stb.. de ezek semmit sem mondanak nekem, hátha ért valaki hozzá.


A segítségért előre is köszönöm.



2020. márc. 12. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mindegy. Az utángyártott márkák kiszámíthatatlan minőségűek, illetve pontosságúak. A fentiekből a Klokkerholm elég jó név, a van Wezel sem rossz, de lutri. Ki kell kérni és megnézni, milyenek. Amit javaslok, az a vétel helye. A nagyobb áruházakban a karosszéria elemek kezelése meglehetősen trehány. Én erre szakosodott üzletet javaslok, pl. Iharos és Goller.
2020. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néhány lakatos egyhangú véleménye alapján jobb egy jó állapotú bontott, mint egy utángyártott.
2020. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Körbejártam már jó néhány bontót a sárvédőkért, de szinte mind végig van rozsdálva, a legtöbbje pedig lyukasra van rozsdálva, amivel nem sokat tudnék kezdeni. Ha meg egyben látszik lenni pedig eddig mind utángyártott volt amit láttam.

Talán a neten találnék, de nem szeretnék látatlanba venni.

2020. márc. 15. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!