Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz e, hogy Csongrád megyében...

Igaz e, hogy Csongrád megyében a legtöbb bukás? (Jogosítvány szerzés) Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Esetleg van e valaki, aki a saját bőrén ezt tapasztalta vagy hallotta?

Mi lehet ennek az oka ha igaz?


2020. márc. 12. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sincs sok köze a vizsgának a valósághoz, én az elsőn parkolás miatt buktam meg, a másodikon valami csoda folytán sikerült egy párhuzamos, de szerintem hozzáért a kerék a padkához, csak rendes volt a vizsgabiztos. Ennyi erővel még most se lehetne jogsim, mert 30 ezer km után se tudok parkolni, merőleges előre balra, jobbra, aztán kifújt.
2020. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 David82 válasza:
Örülj neki, legalább jól megtanulsz vezetni. Én itt tettem le a vizsgát, az egyiknél buktam, másodjára, egy másik oktatónál átmentem. Mert az jobban megtanított, mint az első. Nagyban függ az oktatótól a dolog.
2020. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hivatalos statisztika alapján: IGEN. A szakoktatói továbbképzés anyagában is benne van az országos statisztika, és ebben az utolsó helyen van csongrád.
2021. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha Hodmezovasarhelyen a Molnar autosiskolaba mesz akkor igen, keszulj par bukasra...
2021. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!