Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatom meg, hogy az...

Honnan tudhatom meg, hogy az autómat márkaszervízven javították-e meg?

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgyhogy ha oda viszed és onnan hozod el.
2020. márc. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én használtan vettem
2020. márc. 15. 07:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Törött volt és azt mondta az eladó,hogy márkaszerviz-ben csináltatta meg,de hátul a csomagtartó ajtónál nem jó az illesztés,egy kicsit beljebb van a csomagtartó ajtó mit ahogy kéne,és szerintem átvágott és nem ott csináltatta meg,de viszont elöl nagyon jól meg van csinálva.
2020. márc. 15. 07:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha úgyis látod hogy sz@r, nem tökmindegy hogy hol gányolták össze? Ha márkaszerviz csinálta volna, akkor megnyugodnál hogy megis jó, nem pedig a saját szemednek hinnél?

Egyébként ha látod hogy törött volt, minek vetted meg? Annyi sérülésmentes autó van a piacon...

2020. márc. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Márkaszervízben is végezhetnek kókány munkát. Igazából neked teljesen mindegy, hol fércelték össze az autót. Ha nem tetszik, akkor nem kellett volna megvenni.

Egyébként márkaszervíz elméletileg le tudja kérdezni, hogy miket csináltak rajta, persze nem ingyen.

2020. márc. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!