Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » W168 a170cdi autmata leállítás...

W168 a170cdi autmata leállítás után visít benne valami. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
1 hete van nálam a kis bébibenz, eddig semmit nem csinált. Most az előbb, beindítottam indulás előtt, bekapcsoltam a fűtést, hogy addig is melegedjen amíg bezárom a kaput. Mire a kocsihoz értem, hallottam, hogy valami ordbitálisan visít, mintha egy repülő szállna fel kb. Leállítottam, de még úgy is hallani a hangot, leállás után 1-2 percig, valamint ha beindítom, újrakezdi. A zugás nem a motorból jön, mintha középtájt lenne.Ezt mi okozhatja?

2020. márc. 15. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Fűtőventilátor??
2020. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig is ugyan ugy bekapcsoltam a futest, de nem csinalt ilyet. Aztan most ugy is visit ha 0-an van a futes, be se kapcsolom
2020. márc. 15. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán kiegészítő fűtés van benne gyárilag és annak a hangját hallod. Ez általában +5°C alatt automatikusan beindul és 70°C-os víznél kikapcsol. Az autó leállítása után pedig még pár percig működik, amíg visszahűti magát, majd automatikusan kikapcsol.

Elég jellegzetes süvítő turbina hangja van és beinduláskor füstölhet is egy kicsit.

2020. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!