Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új JEEP Renegade ről mit...

Az új JEEP Renegade ről mit gondoltok? Mi a véleményetek, milyen célra jó választás, ár/érték arány, stb?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez már annak való aki feszíteni akar a városban, rég nem a valós terephasználat a szempont a Jeep esetében. Ha valakinek a terepjárás a szmepont akkor olcsóbban is kap ugyanilyen vagy még jobb képességekkel rendelkező autót.
2020. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
26%
A fiat 500xl padlojara epult terepjaronak kinező suv divatcikk ami barmilyen komolyabb terpen azonnal elverzik ha nem a trailhawk verziot veszed...........
2020. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


"Ha valakinek a terepjárás a szmepont akkor olcsóbban is kap ugyanilyen vagy még jobb képességekkel rendelkező autót."


Mondjuk erre kiváncsi lennék, azért ez a modell nem annyira drága.

Persze ár/érték arányra ettőlmég lehet rossz...

2020. márc. 16. 20:25
 4/6 A kérdező kommentje:

Illetve igen, azt sejtem hogy nem annyira alkalmas nagyon komoly terepre...

Ha biciklihez hasonlítjuk akkor nem egy mountainbike, vagy gravel, de talán egy trekking szuntet megüt.

(vagy nem?)

2020. márc. 16. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Egy alap fűnyírómotoros változat áráért már majdnem fullos, összkerekes dízel Dustert kapsz.
2020. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Városi imidzs-autó. Mint a Mini Cooper, Audi A1, stb... Ha Trailhawk verzió, ha nem. Könnyebb terepen elvan amúgy, de ha kimondott terepre való (gyári) autót keresel, akkor nem ezt választanám.


Olaszországban egyébként nagyon népszerű. A Fiat 500-zal egyetemben. 3 percenként szembejön egy.


Hogy mire venném? Leendő feleségemnek munkába járni, 15 évnél kisebb gyereket óvodába / iskolába vinni. És nagyjából ennyi. 4 embernek (amiből hátul kettő nem 8 éves) nem kényelmes. Tehát családi autónak nem annyira jó szerintem.

Én elég nőies kocsinak tartom, úgyhogy nem is vennék ilyet magamnak. Aranyos meg minden, de szerintem nem is szép.


Aki meg itt dízel Dusterezik...Akkor vegyél azt. Ezt úgy mondod, mintha a mai világban a dízel valami kiváltság lenne, amit csak a pénzesek engedhetnek meg.


Viszont amit nem értek:

Te kinézted ezt az autót magadnak, és most keresed azt az okot, hogy miért vedd meg? Vagy hogy milyen célra tudod majd használni?

Általában ez fordítva szokott menni. Eldöntöd, hogy neked kell egy autó ilyen meg olyan okból, és erre a célra, és ehhez választasz autót.

2020. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!