Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kilométer óra visszaállításnak...

Kilométer óra visszaállításnak számít?

Figyelt kérdés
El akarom adni az autómat ,de a előtte úgy gondoltam felújítom. Már túl vagyok mindenen. Tudom, hogy az óra visszaállítás bűntény, azonban én kicseréltem az egész órát. Az előzőt már kidobtam és nem írtam fel, hogy mennyin áll jelenleg. Most mi lesz. Gyakorlatilag nem állítottam vissza.

2020. márc. 17. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Eladáskor közölnöd kell az új tulajjal. Mondjuk ha elhiszi hogy a húsz éves romodban nulla a kilométer, akkor nem egy okos ember.
2020. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg mit ír a lekérdezős oldal aztán számolj rá 8 ezret és valakit kérj meg, hogy pörgesse oda. Bár lefális az, hogy számlásan igazolod, hogy óracsoport csere volt és abba nem kötnek bele.
2020. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, nagyon köszönöm a válaszokat!

Így fogok tenni.

2020. márc. 17. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
A felújítás tényét illik közölni a vevővel. Nálam pl. kizáró ok lenne, mert ki tudja mit machinált felújításkor az emberke.
2020. márc. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez kB annyi, mint lakásnál a tisztasági festésre azt mondani, hogy felújítás.
2020. márc. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most vagy te vagy az egyik legbecsületesebb ember akit a hátán hordott a Föld, hogy eladás előtt újítod fel az autódat, vagy csak arra próbálsz utalni, hogy a kocsidban benne volt a világ összes km-e és te így akarod kicselezni a rendszert...

Ha becsületes vagy: ingyen lekérdezheted rendszám alapján, hogy az előző műszakinál mennyi volt az óraállás. Arra rászámolod azt, ami szerinted reális volt és odapörgeted, vagy eladáskor megmondod a vevőnek.

Ha kókányolsz: szerintem az emberek 99%-a sarkon fog fordulni, ha irreálisan kicsi óraállás lesz az autóban, vagy benyögöd azt, hogy felújítás miatt nullázódott.

2020. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

márc. 18. 15:10

Igazából nem akartam eladni, de úgy alakult, hogy eladom. Azonban nem akartam, hogy azzal gyanúsítsanak, hogy direkt állítottam vissza az órát.


márc. 18. 04:35

Ez azért több, mint egy "tisztasági festés". Az autó 80%-a fel van újítva.


Nikolas Nick

Szándékomban állt közölni. Egy nagy fejújításon átesett autót nem fogok alap áron eladni. Akkor inkább odaadom egy rokonomnak.

2020. júl. 22. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!