Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a megbízhatóbb autó...

Melyik a megbízhatóbb autó Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120Le vagy a Suzuki Sx4 S-Cross 1.4 Glx 129 Le?

Figyelt kérdés
Olyan 6.5 Mft-ig szeretnék venni új autót bizonyos extrákkal. Ezen a két kocsin vacillálok. Normál használat mellett van olyan autó amire nem kell 2-3 év után ráköltenem a gatyámat? Átlagosan 750 és 1000 km vezetek 1 hónapban.

2020. márc. 20. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

5-6 évig bármilyen új autó problémamentes lesz.

Ha SUV-ban gondolkozol, SaangYong háza táján is nézzél szét, ár/értékben ezek kiemelkedőek.

2020. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

6,5-ért Tipobol majdnem fullosat kapsz. Az 1.4-es motorblokkot régóta használja a Fiast, nem különösebben problémás még egy turbóval feltuningolva sem.

Az S-Crosst annyira nem ismerem. Ha jól tudom, ez már csak rásegítéses mild-hibrid hajtással kapható. Az induló ára magasabb. Ettől persze nem biztos, hogy rosszabb autó.

Nehéz kérdés, én sem tudnék könnyen dönteni e kettő között.

2020. márc. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó autó, bár én nem szívesen vennék suv-ot szóval a Tipo felé húzna a szívem.
2020. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!