Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autótípus, amit ha...

Van olyan autótípus, amit ha meglátsz, elkap a harctéri ideg, és mindenképp meg akarod előzni?

Figyelt kérdés
...na olyat nem akarok venni.

#autó #idegesítő #ócskaság #lassú #rosszránézni #nagypapásautó #tötymörgős
2020. márc. 22. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Bármi, ami nagyon füstöl. Legyen az egy kétütemű wartburg, vagy épp egy pár éves kiherélt, csippelt VW.
2020. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Renault.
2020. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy a tipus Renault.
2020. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Kétütemű szoci járgányok, de általában inkább messze lemaradok.
2020. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Felnőtt ember vagyok. És bár pszichológiai szűrés nincs az orvosi alkalmassági vizsgálaton, mentálisan is alkalmas vagyok a közösségi autóvezetésre. Ha tartja úgy a tempót, hogy 130-ra állított tempomattal nem érem be, akkor minek előzném meg? Tök mindegy a márkája, kora, színe, stb. Nem függ ettől. Ha csak 120-szal megy, akkor egy Ferrarit is megelőzök. Nem tiltja semmi, neki is joga van annyival menni, amennyivel akar.
2020. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Te idegbeteg vagy?
2020. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Biztos bennem van a hiba, de nem szokott elkapni a harctéri ideg, főleg nem vezetés közben.


Ha ilyen gondjaid vannak, menj idegorvoshoz, és ne ülj autóba.

2020. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem, viszont idegbeteg az, aki kérdezi.

Meg az is, aki a követési távolságot be nem tartva, lohol a másik végbelétől 1 centire.

Kicsiny országunkban ez igencsak jellemző, mivel valószínű elég hiányos oktatás zajlik az előzés fogalmáról.

És sokan, úgy vettem észre, bizonyos autótípusoknak kitüntető figyelmet szentel ilyen téren.

Gondolom nem volt olyan bonyolult a kérdés.

2020. márc. 22. 18:22
 9/17 A kérdező kommentje:
....hogy értelmezni lehessen, utolsó kettőnek nem sikerült.
2020. márc. 22. 18:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Lesz**om, hogy más mivel közlekedik, a sajátom érdekel engem, szóval nem, nincs ilyen. :)
2020. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!