Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez az eléggé felháborító...

Mi ez az eléggé felháborító Suzuki ellenesség, ráadásul japán részről/autóra kiírva?

Figyelt kérdés
A napokban bicajoztam el a helyi kórház előtt (Gy-M-Sp. megyei kisváros) és az épület előtti parkolóban figyeltem fel egy első generációs Mazda 6 kombi hátulján lévő feliratra, miszerint: "Ez az én autóm, a Suzuki legyen a tiétek". Most nem tudom, hogy ez egy ilyen készen vehető, kiragaszthato tábla volt-e vagy "házilag" készített kiírás. Nem is ez a lényeg, hanem szerintetek is oltári nagy bunkó lehet a tulaj? S nem egy BMW-n vagy Audi-n láttam ezt, hanem egy szintén japánon. Most komolyan mi a bajuk egyeseknek a Suzukisokkal? S nektek hogyan esne, ha egyszer csak ezt olvasnatok egy autó hatuljan, most nem konkrétan Mazda-n, hanem - Suzukikon kivéve - bármelyik más autó típuson? Nekem se esne éppen jól, ha azt olvasnam, csak egy példa, hogy: "Pözso a ti autotok!" Szerintetek? Még annyi személyes véleményem, hogy az a Mazda rohadt rendesen alul és szerintem már rég a bontóban/roncstelepen lesz, amikor ezek a "xar" Suzukik még mindig gurulni fognak és a sokadik (elégedett!) tulajdonosaikon lesznek túl...

2020. márc. 26. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Szóval felfedezted, hogy vannak bunkó emberek. Eddig hol éltél?
2020. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

a suzukit sokan lenézik, főleg az autókhoz nem értők.


Pedig ugyanolyan autó mint a többi

2020. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nekem egy ex Daewoom van, amit szintén lenéznek, de őszinte leszek, le se s**rom, nem értem hogy minek kell neked is felkapni ez miatt a vizet. "Még annyi személyes véleményem", hogy a baseball sapkás Swiftek előtti (amit ugye a legjobban lenéznek) ugyan úgy rohadnak, mint a "bontóba/roncstelepre" való Mazda 6. :)
2020. márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 D. Brasco ***** válasza:
57%
Egy újabb szokásos provokativ Farkas P. kerdes.........
2020. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2 nem, nem ugyanolyan autó mint a többi, hanem szinte papírautó, a régi Swift is, és pl. az új Vitara is.

A Vitara hatalmas monstrum mérete ellenére alig haladja meg az 1 tonnát.

2020. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem provokatív, csak egyrészt érdekel a véleményetek erről a témáról, másrészt egykor én is régi Swift tulaj voltam és máig szimpatizálok a márkával, az Alto-tol a Kizashi-ig.
2020. márc. 26. 09:55
 7/11 anonim ***** válasza:

"Suziki, a mi autónk" reklámszlogent szokták így kifordítani. Mert ő annyival jobb, a rothadó 6-os mazdájában, mint egy mezei suzukis.

Nem kell ilyenekkel foglalkozni.


Kizashi jó autó volt, SX4 is meg az újak is, de azért volt pár gyengébb eresztés, mint minden márkánál. Nekem is volt SX4-em, megbízható kisautó.

2020. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

#5: ne a szádat járasd, nézzél töréstesztet inkább.

Régi swift sem veszélyesebb, mint korabeli hasonló kisautók.

2020. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Beviz Elek ***** válasza:
84%

Magyaroszági Suzuki gyár miatt jött a "Suzuki, a mi autónk!" szlogen, ez pedig ihlette az ilyen matricákat.


Szerintem nincs ezzel semmi gond, valaki szerint poénos, szíve joga, teljesen felesleges ezen háborogni.


Nekem is volt Swiftem, szerettem, most is vennék Kizashit, de nem fogom elsírni magam egy ilyen matrica láttán.

2020. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha, semmilyen matricát nem raknék az autómra legyen az bármi, mert igénytelennek tartom és gyerekesnek.
2020. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!