Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés

[link]

Korrektnek tűnik?

Az autóval leginkább Németország és Magyarország között pályáznék. Mennyit lehet alkudni egy ekkora összegnél? Mennyi az egészséges kb amivel megéri próbálkozni?



2020. márc. 26. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép alapján mondjam meg, hogy korrekt-e? Vizgáltasd át, kérd el a szervizkönyvet, járj utána egy márkaszervizben az előéletének, akkor már lehet valamit mondani.
2020. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
35%
En biztosan menekulnek egy olyan autotol ami a németektől lett behozva,majd itthon is autopalyan külföldre jarós gép volt ,es ezek utan van benne 150ezer km........ugyan már.......
2020. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Majatom ***** válasza:
Én állapot alapján döntenék. Mondjuk ha igaz, hogy Győr és Salzburg között volt használva, az pont nem olyan nagy táv (kb. 430 Km), ha minden hónapban megjárta egyszer, akkor az egy év alatt, amíg elméletileg a mostani tulajnál volt durván 10.000 Km, szóval akár hihető is lehet az az évi 22.000 Km-es futás.
2020. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden ilyen audi pénztemető. Még ha most egyben is van, nemsoká az életed ráköltöd.
2020. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg melyik márka és típus az ami nem pénztemető? Vagy mit értesz pénztemető alatt? Úgy vennék ilyen autót, hogy lenne mellette még minimum másfél milla. Mondj egy olyan autót amire nem költi rá az ember az életét. Mit jelent, hogy ráköltöd az életed? 300-500 ezer, vagy 1 millió forint? Valakinek 150 ezer az életet jelenti, valakit nem vág földhoz ha 300-at rá kell költeni az autóra mert valami megadja magát rajta.
2020. márc. 26. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem is olyan autó, de olvasd el és gondolkozz el rajta.

[link]

2020. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy mire gondolsz, de a két autó nem ugyanaz a kategória. Nekem a 2.0 TDI is teljesen megfelelne de épp egy 3-ezres dízelt találtam. Tegyük hozzá, hogy ez egy A4 ami nem az Audi zaszlóshajója, és lényegesen kevesebb extra van benne, mint például egy ilyen A8-asba. Egy ilyen A4 új korában sem került 40+ millióba és valószínűleg 400 ezer kilométer sincs benne. Nem is automata váltó, és direkt csak a kézi váltós modelleket nézegetem mert tisztában vagyok vele, hogy egy használt autót tervezek venni. Persze ezzel is lehet baj bőven, de lényegesen kisebb összegű lesz a számla, ha valami tönkremegy, mint egy ilyen A8-asnál.
2020. márc. 26. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy ennyi km van benne, és attól, hogy Győr és Salzburg között járt vele az ember, az nem jelenti azt, hogy minden héten megjárta, hanem lehet 3 hónapban egyszer jött haza Győrbe, és azonkivül állt Salzburgban a parkolóban. Nekem nagyon korrektnek tűnik az autó, a km meg úgyis mindegy, annyi van benne, amennyi. Ha valaki külön izgul arra, hogy kéziváltós, annak hatalmas pirospont lehet ez is.
2020. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!