Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autóra gyári méretű...

Ha egy autóra gyári méretű felniket akarok tenni arra kell engedély?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mégis mit akarsz kérdezni?
2020. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ez lehet alufelni is?
2020. márc. 26. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Én se értem pontosan a kérdést... Nekem pl külön felnin van a téli és a nyári gumiszett is. Ráadásul mindkettő alu. Az autót újonnan csak egy szett felnivel rendeltem, ami rajta volt. A téli szettet utólag vettem rá. Tőlem senki nem követelt még róla engedélyt. Nem is értem, hogy milyen engedély kellene ahhoz, hogy a saját autómra feltegyem az adott típus saját gyári, de utólag vett alufelnijét...
2020. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem csakis rozsdás lemezfelnit lehet rárakni, abból is csak olyat amit legalább kétszer megpadkáztál...

Persze hogy lehet, miért ne lehetne? Nem is értem hogy ez miért kérdéses számodra.

2020. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Estleg a gyáritól eltérő méretűt szeretnél rárakni csak elírtad volna?
2020. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. igen elnézést nem figyeltem
2020. márc. 26. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Elméletileg még a gyárival megegyező méretű, de típusidegen felni is engedélyköteles lenne.

Gyakorlatban amíg adott átmérővel szerelték az autót, nem lóg ki a sárvédő alól és a gumi váltóméret, addig kutyát nem fogja érdekelni, hogy milyen felni van rajta.

2020. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!