Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson alkatrészeket miért...

Simson alkatrészeket miért nem tudnak olyat gyártani mint a gyári? Enduro kipufogó tartó is teljesen eltérő, a hőrács is teljesen.

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

A hőrácshoz készítettek egy kivágó présszerszámot, amivel 30-50ezer rácsot ki lehetett 5 másodperc alatt vágni.

Megtippeljem Neked mennyibe kerül egy ilyen szerszám?

Aztán ugyanúgy kellett egy hajlító is.

Legyél vállalkozó, csináld meg és add el! Hányat tudnál eladni?? Visszajön az ára?

Azért vannak ma már lehetőségek is, de azok sem olcsók.

2020. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Az előttem szólóhoz még annyit, hogy engedély nélkül nem szabad pont olyant gyártani, mint a gyári. Minimális eltérés kell.
2020. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Van arra valakinek valami tippje, hogy ezek az NDK szopórollerek mikor fognak ugyanúgy eltűnni, mint a szovjet Riga, Verhovina? Minden héten egy rakás simsonos kérdés dől be, mindegyik meg lett már százszor válaszolva, csak a kérdezők nem ismerik a keresőt.
2020. márc. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: Mivel pörög a retro láz, külföldön is, itt meg a sok csórónak nincs pénze másra, ezért nem mostanában.

Extrém túl van árazva, de le kell szarni. Egy darabig én is morfondíroztam ezen, de nincs értelme. Mindenkinek kell valami értelmetlen dolog, amire elverheti a pénzét (én pl. autót tuningolok)

2020. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!