Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Simson alkatrészeket miért nem tudnak olyat gyártani mint a gyári? Enduro kipufogó tartó is teljesen eltérő, a hőrács is teljesen.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Simson, gyári, S51, S50, utángyártott

márc. 26. 21:17  Privát üzenet  

A válaszok

A hőrácshoz készítettek egy kivágó présszerszámot, amivel 30-50ezer rácsot ki lehetett 5 másodperc alatt vágni.

Megtippeljem Neked mennyibe kerül egy ilyen szerszám?

Aztán ugyanúgy kellett egy hajlító is.

Legyél vállalkozó, csináld meg és add el! Hányat tudnál eladni?? Visszajön az ára?

Azért vannak ma már lehetőségek is, de azok sem olcsók.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 26. 22:23 Privát üzenet
Az előttem szólóhoz még annyit, hogy engedély nélkül nem szabad pont olyant gyártani, mint a gyári. Minimális eltérés kell.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 26. 22:27 Privát üzenet
Van arra valakinek valami tippje, hogy ezek az NDK szopórollerek mikor fognak ugyanúgy eltűnni, mint a szovjet Riga, Verhovina? Minden héten egy rakás simsonos kérdés dől be, mindegyik meg lett már százszor válaszolva, csak a kérdezők nem ismerik a keresőt.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 27. 10:25 Privát üzenet

#3: Mivel pörög a retro láz, külföldön is, itt meg a sok csórónak nincs pénze másra, ezért nem mostanában.

Extrém túl van árazva, de le kell szarni. Egy darabig én is morfondíroztam ezen, de nincs értelme. Mindenkinek kell valami értelmetlen dolog, amire elverheti a pénzét (én pl. autót tuningolok)

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 27. 10:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pár napja teljes kipufogó cserén esett át az autó. Normális, ha kicsit égett szaga van a kipufogonak ha kicsit jobban meghajtom?
Mennyibe kerül egy új kipufogó rendszer?
Trabant 601 melyik lenne szerintetek a jobb hengerenkénti rezó vagy egy rezó a kettő hengerre?
9 éves autónál normális ha kormos a kipufogó?
Melyik megoldás lenne a legjobb amivel nem ártok sem a motornak sem másnak?
Gumi méret lehet eltérő elől hátul?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!