Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kijárási korlátozás alatt...

Kijárási korlátozás alatt szabad, illetve lehet-e motorozni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 12:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
17%
Kijárási korlátozás = akkor hagyhatod el az otthonod ha dolgozni/élelmiszert venni mész. Szóval csak úgy nem mehetsz ki motorozni.
2020. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
ha megállít a járőr, akkor hivatkozz a jogaidra. Ők válaszolnak a kérdésedre
2020. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Itt megtalálod, hogy milyen okkal hagyhatod el a lakásodat.

2020. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Igen, a nappalidban, hiszen lakáselhagyási tilalomról van szó!
2020. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Kirándulás céljából lehet autózni/motorozni....

Vagy érthetőbben szólva, az erdőt/hegyet/mezőt/akármit megközelíteni autóval, motorral.


De ha csak kocsikázni akarsz vagy motorozni azt elvileg nem szabad. De aztán azt meg honnan tudják, hogy nem mégis erdőbe megyek kirándulni? Eljönnek velem megnézni, hogy hova megyek? :D

2020. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

#4, te hülye vagy.

Nincs "lakáselhagyási" tilalom.

A kérdésre válaszolva, csak korlátozás van, ami minimális.

Ki mehetsz a szabadba, akár túrázni, akár kerékpározni, akár sétálni, akár motorozni, csak csoportosulni nem szabad.

2020. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Nem.


Csak úgy motorozni, autózni, biciklizni nem megengedett! Ha kocogni mész, vagy szabadidős egészségügyi sétára az megengedett.

Ha van határozott indokod hogy kajáért mész, alapanyagért mész, gyógyszerért stb... hogy oda motorral mész az megengedett. Persze ha rajta kapnak hogy 10 kört mentél a város környékén mire betértél a boltba az már nem megfelelő indok. Persze üzemanyagért szintén el lehet menni, szervizbe, alkatrészrét szintén.

2020. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja persze,60 kilométer terep van a hátam mögött a mai nap eddig.
2020. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nos igen, ez azért elég vakfolt így. én is gondolkoztam rajta, hogy beülök az autóba, és elmegyek csak úgy valamerre céltalanul, mindeközben nem érintkezek senkivel és semmivel...ennél már az is rizikósabb, ha gyalog megyek el valamerre sétálni.


és gyalog ugyanúgy elmehetek egy ismerőshöz, hogy "csak kijöttem sétálni egyet", ha felelőtlen vagyok.

2020. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk azt tapasztalom, hogy a többség tojik a korlátozásra. A boltokban hemzsegnek az emberek. Az utcán egymással trécselnek a szomszédok, ismerősök. Sokan sétálgatnak, bicikliznek, babakocsit tolnak, kutyáznak. Gyerekek rohangásznak. Mintha mi sem történt volna. Még nem láttam, hogy bárki is ellenőrizné őket.
2020. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!