Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj? Keményedik a...

T. Rocco kérdése:

Mi lehet a baj? Keményedik a víz csövem

Figyelt kérdés
Sziasztok tehát a problémám az egy E46 rol van szó ami 316 os 1.9motorral van az autó beall középhofokra onnan nem mozdul meg fűtés van, füstölni nem füstöl erő is van benne, ami aggaszt engem hogy nagyon kemény a vízcső, tehát annyira hogy le tekerni se tudom, ha várok vele és jatszdozok a kupakkal nagy nehezen le tudom csavarni, és a víz ki is jön belőle utánna tölteni kell, gyanakszok hengerfejre. Egyébként több kilométer mentem vele és azért elég temposan autópalyan 50kmen keresztül 150 és 170 között mentem és semmi jel nem volt víz nem ment fel, fűtés ugyan úgy volt, akinek valami tapasztalata van kérem jelezze. Köszönöm

2020. márc. 30. 00:13
 1/1 anonim válasza:

Szia. Ugyan ez van nekem is. Hűtőt , tartályt , csöveket,gyári kupakot már mindent cseréltem . Már az egyik kupakot is atalakitottam h alacsonyabb nyomáson nyisson.. egyre inkább az a gyanúm h hengerfej...2 bár-os kupakkal szikla kemény a vizcso, sokat megyek hosszútávon nagyon felek egyszer lelövi a csövet.. azért szerintem a kupaktanács nézz rá nagy bajokat tud az is okozni. Fagyálló víz arany ,és ne legyen levegős a rendszer. Erre érdemes első korbe ránézni.

E46320ci m54b22

Udv

2020. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!