Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg van bennem hiba vagy...

Tényleg van bennem hiba vagy ő miatta ilyen az autó amilyen? Story lennt

Figyelt kérdés

19 F vagyok, 2 éve lassan hogy jogosítványom van. Apu már kb. 30éve vezet. Van egy Opel Astra F 1993-as autónk, 60 LE. Én annak a híve vagyok hogy vigyázni kell az autóra, ápolni, ha baja van megcsináltatni, apró tuningok(matrica, szépités stb de semmi nagy dolog) És elég ramaty állapotban van az autó, ki kell cserélni a gömbcsuklókat mert kanyarodánsnál kattogó hangot ad ki! Továbbá én akartam bele üléshuzatot stb de nem nem kell az. Igy meg már elég csúnya az eredeti huzat.

Kuplung nemrég lett megcsináltatva, de azzal is kivárta míg elromlik alig birt vele elmenni szerelőhőz. Most állitolag én vagyok a hibás hogy rángat a kocsi, meg alapjáraton ha csak jár akocsi elég magas a hangja. Mintha gázt adnék neki és szerinte én vagyok a hibás mert miétr megyek vele gyorsan látta hogy gyorsan megyek és hogy csak fogyasztani fog többet nem mintha igy nem fogyasztani gyári értéken felül mivel ugye rossz állapotban van. Én vagyok a hibás vagy ő hogy nem csináltatja meg? Ne pénz dolgot irjatok hanem hozzáállást . Megjegyzem nem megyek gyorsan az autóval már attól félek hogy mikor nem tudok már kanyarodni a gömbcsuklók miatt. Bocsi a hosszú story-ért igy minden benne van.


2010. júl. 26. 16:59
 1/8 Beatrix17 ***** válasza:
Az a baj,hogy apukád is azért tart autót,hogy eljusson A ból B be,és nem figyel az apró jelekre,amik kezelésével sokáig életben lehet tartani egy autót!Az viszont nagyon helyes,hogy te igy állsz hozzá!!Nincs veled baj szerintem!Majd a saját autód "örülni fog",hogy gondoskodó gazdája van:)!
2010. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki lenne ezért a hibás? Aki nem tartja megfelelően karban. És ez mindkét részről igaz lehet. De erre elég nehéz válaszolni.
2010. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
benned van a hiba mert a másik autójával könnyű,jótékonykodni ezt kéne azt kéne miközben a járulékos költségeket fater fizeti gondolom,ha nem akkor nem nyígni kell hanem elvinni szerelőhöz NEKED.
2010. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nincs rá keret, viszont mikor szerelő mondta neki műszaki előtt hogy ha nem csináltatja meg és kiesik útközben az a gömbcsukló vagy bármi akkor szép lesz megállítani...szóval akár életveszélyes is lehet amibe ő nem gondol bele. JObb ha nem is megyek vele
2010. júl. 26. 18:29
 5/8 anonim válasza:

Szerintem a faterod az életetekkel játszik.

Üzenem, hogy minden hibáról ő tehet.

Ha egy hiba nincs kijavítva, és a végletekig van halasztva, az további promlémákat okoz. Ma még egy gömbcsukló, de holnap a gumi fog elkopni miatta, utána a szilentek mennek ki, végul az útszéli fa megy ki.

És nem csak műszakira van szüksége az autónak, hanem évente karbantartásra: olajcsere, szűrők, fékek.

Egy szerelő.

2010. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen erről beszélek:|

Kanyarodásnál kattog keréknél hallhatóan, mostanság elkezdett alapjárat "zúgni", gumik nem épp mostaniak, olajcserét másfél éve nem látott akkor is én tettem bele jo fajtát. Ha rajta mulna mosva soha nem lenne, futómű beállitás kellett volna egy régebbi koccanás miatt de nem lett megcsinálva, gyujtás csak bevan valahogy állitva nem műszerrel.Szal van baj:| Nem merek vele menni és nem is fogok szerintem emiatt, akármit mond. Megjegyzséképp elképzelhetitek hogy mi mindernől maradtam le ahova lehetett volna kocsival menni pl nyaralás. Mert nem merek vele menni.

2010. júl. 26. 21:36
 7/8 anonim válasza:

Hát ilyen kocsival ne is menj egy métert se.

Most sokat kellene rákölteni, hogy jó legyen, de talán már nem ér annyit, hogy beleöljetek 50-ezreket. Lehet jobban jártok, ha egy fiatalabbra cserélitek, és inkább abba rakjátok ezt a pénzt. Persze ez most nem így nézne ki, ha minden ki lett volna javítva a maga idejében.

2010. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, igazad van nem is megyek vele. Az kell már csak hogy bajom legyen miatta. Hát ahogy én számoltam 100körül benne lenne már az autó, némi fényezési hibával együtt.
2010. júl. 27. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!