Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van ilyen esetben?

Mi van ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Nemrég tankolni mentem egy önkiszolgáló benzinkútra,már az elején villogott a készpénz illetve a mellette lévő kuponos,én ez alapján nem számitottam semmire. Kiválasztottam a kártyát beirtam a pin-t, irta hogy kapcsolodás majd vegye ki a kártyát.Mentem volna hogy akkor tankolok de búgni se kezdet de mikor levettem a pisztolyt és próbáltam akkor sem történt. Az volt a gond hogy csak készpénzzel illetve kuponnal tudtam volna fizetni? Illetve egyenlőre nemtudom megnézni hogy levont e pénzt, szerintetek igen
2020. ápr. 3. 06:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek igen után kérdőjel hiányzik, bocsi
2020. ápr. 3. 06:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem választottál ki összeget amennyiért tankolni szerettél volna akkor biztos nem volt le.
2020. ápr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vont le*
2020. ápr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az elején kiválasztottam 20000 ft ot, azt elfelejtettem beleirni 😐
2020. ápr. 3. 07:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha levonja akkor tudtál volna tankolni.

De miért nincs sms értesitőd vagy az e-bankba is betudsz lépni és megtudod nézni hogy levont-e.

2020. ápr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem saját bankkártyát használtam hanem egy ismerősösét igy azt nemtudom megnézni.

Van egyáltalán olyan hogy mondjuk csak

készpénzzel lehet fizetni az egyik pisztolynál?

2020. ápr. 3. 07:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Van, de azt külön ki szokták írni. Mármint olyan esetben ha technikai probléma miatt nem lehet kártyázni. Olyat még nem hallottam hogy nincs rá soha mód.
2020. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Orange-os kutnál voltam egyébként.

Villogott a kupon illetve a készpénz az elején a kiválasztásnál lehet akkor az jelentette hogy csak azzal lehet.

2020. ápr. 3. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!