Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok segíteni ezzel a...

Tudnátok segíteni ezzel a Swiftel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ezt a Swfit-et tervezem megvásárolni a közeljövőben,mivel nem vagyok annyira szakértő,ezért ha valaki lenne olyan kedves és rálesen nekem aki ért a swiftekhez,azt nagyon megköszönnöm. :)

[link]


előre is köszönöm.



2020. ápr. 4. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, a rozsda az amit nagyon meg kell nézni. Alá nézel, plusz a tornyok is szoktak rohadni. Igazából, nehezen látható és hozzá ferhető helyeken is rohad, amit csak aknáról látni.

Gyakran a féltengely szokott kopogni, ez annyira nem olcsó mulatság, nézd meg mindenképpen.

2020. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A kilométerórát ebben nem szokták baszkurálni, 5számjegyű, igazán sosem fogod megtudni mennyi van benne. Kívülről jól néz ki, szakember nem árt ha alánéz a rozsda miatt, de ilyen öreg autónál csodát ne várj. Szerintem rendben van.
2020. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap nézem meg az autót.:) Majd leírom ide mirejártam vele.
2020. ápr. 5. 15:37
 14/18 anonim ***** válasza:

Rozsdát már írták.

De szerintem fontos:

Kuplung milyen? Esetleg nagyon lent/fent fog. Be esik? Váltó veszi a fokazatokat.

Fék beesik?

Futómű kopog e a kátyúknál?

2020. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Megvettem,nagyon jó a kocsi . :D köszi mindenki
2020. ápr. 6. 17:28
 16/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok hozzá. Sok baleset mentes kilómétert.

Nekem sok swiftem volt, szerethető, igénytelen autó. Érdemes belépni a Facebook régi Swift csoportba.

2020. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Használd egészséggel,sok balesetmentes kilométert.

Én is nagyon szerettem a swiftem. Jó kis go-kart feelinget hozta.…;)

2020. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gratula! Első szerelem volt nekem a swift, jó emlékek kötődnek hozzá. Te is jól megleszel vele.
2020. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!