Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda rapid megéri 2 millióért?

Skoda rapid megéri 2 millióért?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 milliót szánnék autóra, szerintetek jó választás lenne a Skoda rapid vagy inkább egy fabia? Nekem nem olyan fontos, hogy nagy legyen az autó, viszont szeretném, hogy valahogy ki is nézzen az autó (nyilván amennyire ebből a pénzből lehetséges) és max 3-4 éves legyen. Nekem úgy tűnik mintha ár/érték arányban ez egy jó választás lenne, bár én nem értek az autókhoz.
2020. ápr. 6. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
ez nem lehet kérdés... csakis Rapid. Azt nem fogod megbánni.
2020. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jo valasztas igen. Viszonylag egyszeru, az alkatresz se draga, ha esszel hasznalod megszereted, nekem hasonlo van es nem is cserelnem le masra:)
2020. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Esetleg milyen alternatíva jöhetne szóba, melyik autó egy kategória még a Skoda rapiddal?
2020. ápr. 6. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó kis autó, viszont az üléseket nagyon elbaszarintották sajna :/
2020. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Seat Ibiza, Volkswagen Polo
2020. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-4 éves autó 2 millióért?Ezt ugye nem gondoltad komolyan?
2020. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
HA-n láttam jó párat.
2020. ápr. 7. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!